Polish Czech English Estonian French German Italian Russian Slovak Ukrainian

Zajęcia psychoedukacyjne - SP Stanisławów

Zajęcia psychoedukacyjne6 lutego w naszej szkole odbyły się zajęcia psychoedukacyjne dla klas I-III na temat emocji. Prowadziła je pani pedagog Marta Miazga.

Uczniowie klas I-III podczas warsztatów mieli okazję uświadomić sobie własne emocje i uczucia, rozwijali umiejętność określania i nazywania emocji przez siebie przeżywanych, kształtowali umiejętność określania swoich mocnych stron, pogłębiali umiejętności komunikacyjne oraz poznali sposoby na rozładowanie trudnych emocji.

Dowiedzieli się, że emocje można nazwać uczuciami, które towarzyszą nam w danej chwili. Rozpoznawali i nazywali emocje oraz sytuacje w jakich się pojawiają. W czasie zajęć dzielili się swoimi spostrzeżeniami oraz przeżyciami.

Dowiedzieli się, że emocje odgrywają bardzo ważną rolę w ludzkim życiu – wskazują to, co jest dla nas dobre, a co już niekoniecznie.

Zajęcia były bardzo ciekawe i pouczające, gdyż łączyły elementy edukacji z zabawą. Uczniowie byli bardzo aktywni i z pewnością zapamiętają je na długo.

Funkcję opiekuńczą podczas zajęć warsztatowych sprawowały: p. Katarzyna Traczyk-Surmacz, p. Marlena Strzęciwilk, p. Agnieszka Skowyra-Łach.

Zajęcia psychoedukacyjne Zajęcia psychoedukacyjne Zajęcia psychoedukacyjne
Inwestycje Gminne