Moda na odblaskiUczniowie naszej szkoły pod opieką pani Marii Mielniczek zostali przygotowani do wojewódzkiego konkursu "Moda na odblaski" zorganizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Do etapu szkolnego, który odbył się w październiku, zgłosiło się 19 uczniów z klas 4 - 8, którzy przygotowali stroje młodzieżowe zawierające elementy odblaskowe. Prezentacja mody odblaskowej odbyła się do wybranego utworu muzycznego. Spośród tej grupy uczniów do etapu powiatowego zakwalifikowały się następujące osoby: Gabriela Surmacz, Błażej Dura, Amelia Murzacz, Emil Murzacz, Martyna Margol, Julia Ryszewska, które godnie reprezentowały naszą szkołę i zajęły V miejsce na trzynaście zgłoszonych szkół.

Cieszymy się, że nasi uczniowie są odblaskowi! Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznego poruszania się po drodze.

Moda na odblaski Moda na odblaski