Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego Zuch26 lutego b.r. 9 uczniów klas I-III naszej szkoły, wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie z języka angielskiego Zuch. Do angielskich zmagań z klasy I stanęli: Kacper Zabłocki, Maja Borowiec, Martyna Skroban, Adam DziuraPiotr Hunicz. Z klasy III zgłosiły się Marika Pawłowska, Inka KulaMaja Sikora. Dzieci włożyły dużo pracy w przygotowania razem ze swoją panią Justyną Rezler. Reprezentanci  klasy III nawet w ferie nie mieli odpoczynku i razem z panią spotykali się, aby jak najlepiej utrwalić materiał gramatyczny i leksykalny z 3 całych lat nauki. Tym bardziej radość była większa, gdy do szkoły w końcu dotarła koperta z wynikami informującymi, że trzech naszych uczniów zdobyło tytuł laureata!

To nasze perełki:

  • Inka Kula (kl. III) 3 miejsce (na 1076 uczniów!),
  • Kacper Zabłocki (kl. I) 4 miejsce (na 799 uczniów!),
  • Adam Dziura (kl. I) 6 miejsce (na 799 uczniów!).

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!