Konkurs wielkanocny

Protokół komisji oceniającej prace złożone
w Konkursie na Palmę i Stroik wielkanocny

Komisja w składzie:

  • Krystyna Świstek
  • Beata Zaśko
  • Robert Nieśpiał

po obejrzeniu 118 prac (36 palm, 82 stroików) postanowiła przyznać w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria Przedszkolaki:
W konkursie na Palmę dwie równorzędne pierwsze nagrody: Szymon Słupski z Przedszkola w Józefowie oraz Julian Lipian z Oddziału Przedszkolnego w Stanisławowie,
dwie równorzędne nagrody drugie: Nikodem Golik oraz Róża Litwin z Oddziału Przedszkolnego w Stanisławowie,
dwie równorzędne nagrody trzecie: Zuzanna Lipian oraz Tymon Kudełka z Oddziału Przedszkolnego w Stanisławowie.

W konkursie na Stroik trzy równorzędne nagrody pierwsze: Nikodem Golik z Oddziału Przedszkolnego w Stanisławowie, Szymon Kukiełka oraz Szymon Słupski z Przedszkola w Józefowie,
wyróżnienia otrzymują: Laura Robaczewska, Weronika Robaczewska oraz Grupa 6 latków z Przedszkola w Józefowie.

Kategoria kl. I-III
W konkursie na Palmę dwie równorzędne nagrody pierwsze: Maja Świst kl. III SP Józefów oraz Lena Mazur kl. I SP Majdan Nepryski,
drugą nagrodę: Leon Zwolski kl. I SP Józefów,
trzecią nagrodę: Igor Lis kl. III SP Józefów,
wyróżnienie otrzymuje: Igor Skałecki kl. III SP Józefów.

W konkursie na Stroik nagrodę pierwszą: Karolina Grudzińska kl. I SP Józefów,
cztery równorzędne nagrody drugie: Weronika Pawlik kl. II SP Józefów, Miłosz Słupski kl. II SP Józefów, Klaudia Herda kl. II SP Majdan Nepryski oraz Kacper Marzec kl. III SP Józefów,
trzecią nagrodę: Piotr Hunicz kl. II SP Józefów,
wyróżnienie otrzymują: Amelia Zakrzewska oraz Filip Kmieć z kl. II SP Józefów, Kaja Kudełka kl. I SP Józefów, Wojciech Robaczewski kl. III SP Józefów, Nikola Burda kl. I SP Górecko Stare, Uczniowie kl I-III Świetlica SP Józefów oraz Uczniowie kl. I-III Świetlica SP Majdan Nepryski.

Kategoria kl. IV-VIII
W konkursie na Palmę dwie równorzędne nagrody pierwsze Lilianna Łokaj kl.VII SP Józefów oraz Natalia Przytuła kl. VI SP Stanisławów,
dwie równorzędne nagrody drugie: Karolina Przytuła kl. VII SP Stanisławów oraz Zuzanna Gontarz kl. IV SP Majdan Nepryski,
dwie równorzędne nagrody trzecie: Patrycja Bil kl. IV SP Józefów oraz Dominika Droździel kl. VI SP Józefów,
wyróżnienie otrzymuje: Natalia Morawicka kl. VI SP Stanisławów.

W konkursie na Stroik nagrodę pierwszą: Malwina Słupska kl. VII SP Józefów,
nagrodę drugą Bruno Knap kl. IV SP Majdan Nepryski,
nagrodę trzecią Aleksandra Krzaczek kl. VII SP Józefów,
wyróżnienie otrzymuje Maja Podolak kl. VI SP Józefów.

W kategorii WTZ-ŚDS
wyróżnienia za wykonane palmy otrzymują uczestnicy WTZ w Józefowie: Beata Burda, Magdalena Dzida i Leszek Bździuch.
Nagrody za Wykonane stroiki otrzymują: Paulina Bojarska WTZ Józefów, Joanna Chodoba WTZ Józefów, Janusz Gontarz ŚDS Józefów, Agata Kawa WTZ Józefów, Honorata Krzeszowiec ŚDS Józefów, Paweł Kudełka WTZ Józefów, Maria Kwiatkowska ŚDS Józefów, Dariusz Litwin WTZ Józefów, Alicja Przytuła WTZ Józefów, Arkadiusz Sobstyl ŚDS Józefów, Anna Zawiślak WTZ Józefów.
Nagrodę z wyróżnieniem otrzymuje Jadwiga Cichocka WTZ Józefów.

Nagrodzono i wyróżniono także prace złożone przez Stowarzyszenia i Koła Gospodyń Wiejskich:
Nagrodę za wykonaną palmę otrzymuje KGW "Jarzębinki" ze Stanisławowa, nagrodę z wyróżnieniem otrzymuje Pani Dorota Kudełka z KGW w Górnikach,
Nagrody z wyróżnieniem za wykonane stroiki otrzymują: Weronika Pawlik ze Stowarzyszenia "Podaj Dłoń" z Józefowa, Stanisławowskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole oraz KGW "Jarzębinki" ze Stanisławowa.

Jury zauważa rosnący z roku na rok poziom konkursu, staranność wykonania prac, nowe pomysły i materiały oraz bardzo duże zaangażowanie rodziców i opiekunów.

Z powodu restrykcji sanitarnych, w sprawie odbioru nagród prosimy umawiać się telefonicznie: 84 68 781 22.

Więcej informacji na stronie: http://jozefowmok.pl