Już dziewiąty raz dzieci z naszego przedszkola i oddziałów przedszkolnych z naszej gminy brały udział w Konkursie recytatorskim "Świat wierszy".

IX Przedszkolny Konkurs RecytatorskiZe względu na dużą liczbę zainteresowanych dzieci z naszego przedszkola recytacją wierszy konkurs przeprowadzono w dwóch etapach. Do udziału zgłosiło się 36 dzieci 5-6 letnich. Do finału komisja konkursowa zakwalifikowało 16 dzieci.

11 czerwca 2015 r. odbył się konkurs finałowy. Wzięło w nim udział 22 dzieci 5-6 letnich z przedszkola w Józefowie, oddziału przedszkolnego w Górecku Starym i Majdanu Nepryskiego.

Komisja przyznała 11 nagród i 11 wyróżnień. Dzieci wykazały wysoki poziom interpretacji. Z wielkim zaangażowaniem wczuły się w prezentację wybranych tekstów. Takie doświadczenia mają pokonywać lęk, nieśmiałość, dostarczają im wielu pozytywnych emocji. Jak zwykle dla dzieci największą atrakcją były otrzymane dyplomy, książki i słodkości.

Konkurs przygotowały: Pani Agnieszka MomotPani Agnieszka Wojciechowska.

IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski
IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski
IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski IX Przedszkolny Konkurs Recytatorski

Więcej zdjęć w galerii!